+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

The Oberoi Amarvilas, Agra

Wyobraźcie sobie niezakłócony widok na najpiękniejszy w świecie pomnik miłości – Taj Mahal. Monument ten został wzniesiony przez władcę Szacha Johan, ku pamięci jego ukochanej żony Mumtaz Mahal, która zmarła  w 1631 roku. Legenda głosi, że szach z tęsknoty i żalu osiwiał w jedną noc i nigdy nie odnalazł już szczęścia. Hotel Amarvilas, znajdujący się  zaledwie w odległości 600 metrów od Taj Mahal, to wymarzone miejsce na kontemplowanie piękna tej imponującej budowli. Spektakularne wejście , składające się z 64 fontann,  oświetlane jest nocą pochodniami i prowadzi Gości do bajkowego pałacu z „1001 nocy”.

Lokalizacja: hotel położony jest w odległości9 km od lotniska Kheira w Agrze, 600 metrów od Taj Mahal, ok. 10 minut od centrum miasta.

Restauracje: „Bellevue” serwuje dania kuchni azjatyckiej i śródziemnomorskiej oraz specjalne menu dla dzieci, dostępne przez cały dzień. „Esphahan” – bardziej elegancka, posiada bogaty wystrój wnętrz i proponuje typowe dania  indyjskie. Hotelowy bar to ulubione miejsce na drinka i podziwianie Taj Mahal.

Sport& rekreacja: przepiękny marmurowy basen otoczony kolumnami, The Amarvilas SPA oferuje Gościom gamę zabiegów; od stymulujących indyjskich  masaży  przez aromatyczne okłady i peelingi  aż po tradycyjne indyjskie Chakra masaże.

Okoliczne atrakcje: twierdza Fathpur Sikri, Fort Agra, Mauzoleum, Sikandra, bazar Kinaari, Świątynia Dayal Bagh, indywidualne wycieczki po mieście  limuzyną lub samochodem, zgodnie z programem.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka