+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

North Island

Wyobraźcie sobie wyspę przeznaczoną do przechowywania rzadkich okazów fauny i flory oraz atmosferę dyskretnego luksusu. Prywatną, zbudowaną z dala od gwaru wielkiego świata, superkomfortową willę, z której rozciąga się widok na jedną z najpiękniejszych na świecie zatok z czystą, turkusową wodą.

Czy takie miejsce w ogóle istnieje? Tak, to North Island, maleńka wyspa na Seszelach, niezamieszkiwana przez ponad trzydzieści lat, teraz nazywana przez niektórych luksusową kryjówką Robinsona Crusoe. Tu będziecie naprawdę rozpieszczani i poczujecie się znacznie młodsi.

Lokalizacja: 1 – 2 godz. łodzią albo 20 min helikopterem z lotniska głównej wyspy Seszeli – Mahe.

Zakwaterowanie: wille są zbudowane z drewna, miejscowego kamienia i szkła, dachy kryte rośliną ylang – ylang, na ścianach – oryginalne płaskorzeźby.

Restauracje: Restauracja w centrum wyspy z doskonale wyposażoną winiarnią, po zachodniej stronie wyspy bar Tropical Heat – idealny do podziwiania zachodów słońca; pikniki na plaży, posiłki podawane także w willach.

Sport i rekreacja: Cztery prywatne plaże, basen o długości 45 metrów, centrum nurkowania PADI; snorkelling, wędkarstwo na pełnym morzu, rowery górskie, windsurfing, żaglówki.

Inne atrakcje: Przepięknie położone SPA i siłownia, masaże w prywatnych willach, wyprawy z ekologiem – rezydentem, m.in. w celu obserwacji życia ptaków, możliwość czarterowania jachtu.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka