+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Ngorongoro Crater Lodge

Znajduje się na południowo-zachodnim brzegu krateru Ngorongoro, który z kolei leży na rozległych równinach Serengeti. Widok, jaki roztacza się z obozu na dolinę krateru oraz duża ilość zwierząt, żyjących w tym miejscu, czynią je jednym z najbardziej atrakcyjnych w całej Afryce.

Crater Lodge jest podzielony na trzy części: w dwu znajduje się po 12 apartamentów a w trzeciej – 6. Każdy z nich ma sypialnię połączoną z salonem oraz dużą łazienkę. Eleganckie umeblowanie nawiązuje do miejscowego stylu. Wszystkie pokoje w apartamentach mają duże panoramiczne okna, z których rozciąga się przepiękny widok na znajdujący się poniżej krater.

Goście mogą liczyć na stałą pomoc kamerdynera przy rozpalaniu kominka, przygotowywaniu drinków czy podawaniu posiłków do apartamentów. Na terenie lodge’u znajduje się duży salon, służący do spotkań w większym gronie, jadalnia oraz biblioteka.

Do największych atrakcji należy safari na terenie krateru Ngorongoro, który został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na dnie krateru o szerokości 16 km. żyje ogromna ilość zwierząt, które można z bliska oglądać z samochodu. Możliwe są również piesze wyprawy ze strażnikami wokół pierścienia krateru. Osoby zainteresowane kulturą rdzennej ludności na pewno wybiorą się do oddalonej o 30 km od lodge’u wioski masajskiej.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka