+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Minaret Station

Minaret Station to niewątpliwe propozycja dla miłośników przyrody i pięknych krajobrazów. Resort ma wyjątkowe położenie, można się tam dostać jedynie helikopterem. Usytuowany jest w sercu doliny lodowcowej w Alpach Południowych. To miejsce dla wybranych, więc każdy, kto spędzi chociażby jeden dzień w Minaret Station, może się uważać za szczęśliwca. Goście mieszkają w namiotach o wysokim standardzie, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w pełni wykorzystać zalety bajecznej lokalizacji. Szef kuchni przygotowuje posiłki godne pięciogwiazdkowego hotelu .Goście mogą liczyć na przynoszące moc wrażeń wyprawy hikingowe, safari i loty helikopterem nad dzikimi fiordami.

Lokalizacja: Minaret Station leży w polodowcowej dolinie, na zachodnim wybrzeżu jeziora Wanaka.

Zakwaterowanie: główny budynek położony jest na wysokości 915 m n.p.m., w klasycznej scenerii, jaką można obejrzeć w filmie „Władca pierścieni”. Goście zostają przetransportowani prywatnym śmigłowcem. W budynku znajduje się górska kuchnia, w której goście gromadzą się przy kominku, aby w komfortowych warunkach spożyć wspólne posiłki. W Minaret Station oferuje cztery luksusowe, podgrzewane i izolowane namioty w stylu safari. W łazience są podgrzewane podłogi, a umeblowanie odpowiada wystrojowi hotelu najwyższej klasy.

Restauracje: posiłki dla gości przygotowuje światowej klasy szef kuchni Leungo. Jego specjalnością są dania z dziczyzny i jagnięciny. Do posiłków podawane są najlepsze wina w Nowej Zelandii, w tym Pinot Noir ze słynnego regionu Central Otago.

Sport, rekreacja i inne atrakcje: Minaret Station zapewnia niezrównane atrakcje. Koniecznie trzeba wybrać się na krajobrazowe loty helikopterem. Wiele osób przyjeżdża tu, by w najlepszych warunkach uprawiać wędkarstwo muchowe. Polecamy wycieczki do przepięknych winnic oraz lokalnych farm. Dla spragnionych adrenaliny najlepszą formą spędzania czasu jest heliskiing, a także sporty wodne (motorowe i niemotorowe).
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka