+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Martinhal Beach Resort, Algarve

Martinhal Beach Resort, Algarve

Uznany za najbardziej luksusowy rodzinny ośrodek w Europie, Martinhal mieści się w rejonie Portugalii znanym z bardzo urozmaiconych plaż i obfitości zieleni chronionego parku przyrody, w niewielkiej odległości od zabytkowej miejscowości Sagres. Ośrodek oferuje przytulne pokoje i apartamenty w głównym hotelowym budynku jak i wspaniałe wille, które zdobyły liczne nagrody, m.in. za wystrój, bardzo rozbudowane zaplecze sportowe oraz jedną z najsmaczniejszych i najciekawszych kuchni w kraju.

Lokalizacja:

Około 1 godziny 15 min drogi z lotniska w Faro.

Zakwaterowanie:

38 pokoi i apartamentów z balkonami lub tarasami z widokiem na ocean; ponad 150 willi o różnym standardzie i wyposażeniu.

Restauracje:

3 restauracje i bistro, 3 bary w okolicach basenu. Kuchnia międzynarodowa i regionalna, świeże ryby i owoce morza, przekąski.

Atrakcje i udogodnienia:

5 basenów, sauna, fitness, siłownia, Finisterra Spa, w którym stosuje się produkty marki Terraké i Voya, korty tenisowe, bogate zaplecze sportowe, klubik dla dzieci. Sporty wodne, gry i zajęcia dla dzieci i młodzieży; opiekunka do dziecka. Oferta konferencyjna i bankietowa oraz ślubna.

 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka