+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Marbella Club Hotel, Golf Resort & SPA, Costa del Sol

Marbella Club Hotel, Golf Resort & SPA, Costa del Sol

Bajkowy hotel położony na pięknym wybrzeżu Morza Śródziemnego. Ekskluzywny ośrodek, w którym panuje miła i bardzo kameralna atmosfera. Do dyspozycji gości są pokoje i apartamenty, ale również wille z osobnym dostępem do plaży. Hotel jest wspaniałym miejscem zarówno dla par jak i dla rodzin. Oferuje wiele opcji łączenia pokoi różnego typu oraz rozmaite atrakcje dla dzieci i całych rodzin, takie jak: sporty wodne, wynajem jachtów i łodzi motorowych, lekcje gotowania, tenis, lekcje pływania i wiele innych! Żadne dziecko nie będzie się tu nudzić a rodzice w tym czasie mogą zrelaksować się we wspaniałym SPA lub wypić drinka w Beach Clubie czy w Champagne Room, gdzie skosztują Państwo najlepszych szampanów z Andaluzji, a także kawioru i innych przekąsek.

Lokalizacja: Hotel zlokalizowany jest 55 kilometrów od lotniska w Maladze, leży między Marbellą a Puerto Banus, na słynnej Złotej Mili.

Zakwaterowanie: 37 pokoi, 78 suity, 14 willi z 2,3 i 5 sypialniami. Perłą w koronie jest Villa del Mar z 6 sypialniami, o powierzchni 6200 m2.

Restauracje i bary: Restauracje: The Grill z wyrafinowaną kuchnią śródziemnomorską, Marbella Club Beach Club czynny w godzinach 11-19 oferuje najświeższe owoce morza, Summer Terrace, MC Cafe popularna kawiarnia także wśród lokalnej klienteli serwuje przekąski, lekkie dania i kawę, Garden Pool, Champagne Room.

Sport, rekreacja i inne udogodnienia: światowej klasy Beach Club, Golf Club, jazda konna, Thalasso SPA, organizacja ślubów i wszelkiego rodzaju imprez.

Na szczególną uwagę w Marbella Club Hotel zasługuje fantastyczny kids club mieszczący się w oryginalnej willi księcia klubik stanowiący prawdziwy raj dla wszystkich dzieci. Willa przeprojektowana została na ogromne miejsce do zdobywania interaktywnych, edukacyjnych oraz rekreacyjnych doświadczeń oraz niezapomnianych wrażeń – powierzchnia jaka została przeznaczona na ten cel z myślą o najmłodszych gościach obejmuje 5 000 m2! Innowacyjna oferta hotelu skierowana dla dzieci obejmuje między innymi: studio tańca, salon muzyczny, bibliotekę, zaczarowany las, kuchnię, ogród warzywny, salę komputerową oraz centrum rozrywki. Klubik otwarty jest codziennie, 365 dni w roku i zaprasza dzieci w wieku od 4 do 12 lat – młodsze dzieci, również mogą korzystać ze wszystkich atrakcji w towarzystwie rodzica lub opiekuna. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowany personel. Prowadzone są także zajęcia z nauczycielami obejmujące: lekcje gotowania, muzyki, tańca, zajęcia artystyczne, teatr, zajęcia komputerowe, sportowe oraz wiele innych rozrywek. Każde dziecko znajdzie dla siebie fascynujące zajęcie i pobyt w hotelu będzie wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem!
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka