+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

MAIA Luxury Resort & SPA, Mahe

MAIA Luxury Resort & SPA, Mahe

Rozbudźcie Wasze zmysły w jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi: tam, gdzie morze jest pełne tropikalnych ryb, ogrody pełne pachnących egzotycznych kwiatów a morze ma lazurowy kolor nieba.

MAIA to najnowszy ‚klejnot hotelarstwa’ zielonej wyspy Mahe, leżący na cudownej plaży Anse Luis, gdzie krystalicznie czysta woda rozbija się o perłowo – biały piasek.

MAIA to nie tylko super-luksusowy ośrodek składający się z samych willi – to także filozofia związana z rozumieniem najmniejszych ludzkich potrzeb i zachcianek.

To magiczne miejsce, gdzie świetnie wykwalifikowana obsługa jest świadoma, iż każdy Gość hotelowy potrzebuje swojej przestrzeni. Wszystkie osoby pracujące w tym w tym pięknym miejscu specjalnie przeszkolone, aby umieć wczuć się w potrzeby klientów i odgadywać je zanim nawet o nie poproszą.

Lokalizacja: 5 min. helikopterem lub 40 min. samochodem z lotniska w Mahe.

Zakwaterowanie: Powierzchnia każdej z 30 willi to minimum 250 m². Wszystkie wille posiadają baseny i 180 stopniowy widok na morze.

Restauracje: Kuchnia typu ‚fusion’ łącząca w sobie różne kultury, kolory i smaki; główna restauracja serwuje dania kreolskie, francuskie i azjatyckie. Przy basenie znajduje się niezwykle romantyczny bar do sączenia pysznych drinków przy zachodzie słońca.

SPA: Do zabiegów stosuje się pielęgnujące i odmładzające produkty La Prairie. Pawilon Medytacji poświęcony odmłodzeniu naszego umysłu i ciała proponuje bezpłatne lekcje jogi i pilates.

Inne atrakcje: Indywidualne wycieczki prywatną łodzią lub helikopterem, spacery po pięknej plaży, windsurfing, kajaki, snorkeling. Plaża jest wolna od sportów zmotoryzowanych.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka