+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Loews Portofino Bay Hotel at Universal Orlando

Loews Portofino Bay Hotel at Universal Orlando

Będący częścią stworzonego z rozmachem kompleksu rozrywkowego Universal Orlando, hotel Loews Portofino Bay to luksusowa rekonstrukcja słonecznego miasteczka na włoskiej riwierze, któremu obiekt zawdzięcza swą nazwę. Hotel zaprasza Gości do 705 pokoi i 45 apartamentów wiernie odtwarzających, na powierzchni od 42 do nawet 256 m², romantyczną i niespieszną atmosferę włoskiego wybrzeża. Pokoje ozdobiono autentycznymi włoskimi meblami, zapewniając Gościom wszelkie wymarzone wygody. To wspaniałe miejsce dla rodzin, gdzie kilka apartamentów pozwala rodzicom na odrobinę prywatności, podczas gdy dzieci przebywają w zabawnie urządzonych pokojach. Universal Orlando to zachwycający świat przepełniony magią kina, a Goście hotelu Loews mają okazję znaleźć się w samym jego sercu, w niewielkim zakątku Włoch na pogodnej Florydzie.

Lokalizacja: hotel jest częścią wspaniałego kompleksu rozrywkowego Universal Studios w Orlando, 25 minut drogi od międzynarodowego portu lotniczego.

Restauracje: osiem lokali serwuje najlepsze dania z Toskanii, Neapolu, Piemontu, Mediolanu i innych regionów Włoch. Goście skosztować mogą prawdziwych włoskich serów i łakoci oraz świeżo wypieczonych pizz.

Sport i rekreacja: w ośrodku są trzy baseny – duży basen z dwoma jacuzzi, idealny na rodzinny wypoczynek, ekskluzywny basen otoczony 16 zacisznymi pawilonami oraz ustronny romantyczny basen. Goście korzystają z uprzywilejowanego dostępu do atrakcji parku tematycznego Universal Orlando i sławnego studia Universal oraz bezpłatnych taksówek wodnych łączących hotel z każdym miejscem kompleksu, a także ze wspaniałych pól golfowych. Dla dzieci przygotowano bogaty program bezpiecznych zajęć. Każdego wieczoru Goście podziwiać mogą spektakle muzyczne, przywodzące na myśl czar Italii, a w hotelowej galerii sztuki oglądać drogocenne dzieła włoskich artystów.

SPA: luksusowe centrum Mandara SPA oferuje tak wyszukane terapie, jak tradycyjne jawajskie zabiegi pielęgnacyjne, balijskie i szwedzkie masaże, hydromasaże i specjalne zabiegi dla nastolatków. Są w nim sauny i łaźnie parowe, salon piękności oraz doskonale wyposażone centrum fitness z supernowoczesną siłownią.

Inne atrakcje: hotel jest przygotowany na przyjęcie zwierząt domowych.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka