+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

The Leela Goa

The Leela Goa

W Indiach Gość traktowany jest niczym inkarnacja boga. Hotel Leela Kempinski Goa pozostaje wierny tej pradawnej tradycji. Sławny jako jeden z najwspanialszych luksusowych ośrodków na Goa – w miejscu, gdzie cały świat przybywa celebrować życie – hotel ten otwiera przed swymi Gośćmi szeroki wachlarz propozycji: 205 luksusowych pokoi, apartamentów i willi na 30 hektarach ogrodów nad wodami lśniących lagun. Przytulny wystrój ich eleganckich wnętrz zaprojektowano, by ukazać indyjsko-portugalskie dziedzictwo Goa, a pogodny, spokojny ocean rozciągający się za oknem to prawdziwie boski widok.

Lokalizacja: hotel położony jest na południowym krańcu Goa, między Morzem Arabskim i rzeką Sal, zaledwie 50 minut lotu z Bombaju i kolejne 45 minut drogi z lotniska przez zielone gaje palmowe.

Restauracje: cztery restauracje oferują iście boskie doświadczenie kosztowania etnicznej kuchni Indii i Goa, współczesnej kuchni kontynentalnej i azjatyckiej, potraw włoskich i śródziemnomorskich oraz świeżych owoców morza. W hotelu znajdują się także trzy bary, w tym jeden przy basenie.

Sport i rekreacja: w ośrodku znajduje się basen i centrum zabaw dla dzieci, trzy oświetlone korty tenisowe, boiska do gry w badmintona i krokieta, 12-dołkowe pole golfowe – jedno z najlepszych pól amatorskich na Goa, otwarte całą dobę kasyno i dyskoteka. Goście mogą uprawiać sporty wodne i plażowe, windsurfing, odbywać wycieczki do ciekawych miejsc regionu, uczestniczyć w zajęciach jogi i medytacjach.

SPA: oferowane tu unikalne terapie ajurwedyczne, takie jak delikatny masaż olejkiem „trzeciego oka” Shirodhara lub ciepłymi kamieniami, mają prawdziwie odmładzający efekt. Dla Gości przygotowano też szeroki wybór masaży i zabiegów z całego świata, a także zajęcia jogi. W SPA są również łaźnie parowe, sauny i w pełni wyposażona siłownia.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka