+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Kauri Cliffs

Kauri Cliffs został uznany przez czytelników „Condé Nast Traveler” za najlepszy hotel na świecie. Należy do prestiżowej sieci Relais & Chateaux i położony jest na Wyspie Północnej. Ogromna posiadłość nad zatoką Matauri ma 6000 hektarów powierzchni. Z Kauri Clifs rozpościera się niezapomniany widok na Ocean Spokojny. Piękny Cape Brett i Wyspy Cavalli także są częścią panoramy, którą można oglądać z werandy, salonu lub hotelowych tarasów.

Lokalizacja: 290 km na północ od Auckland. Air New Zealand prowadzi regularne (codziennie) loty z Auckland do Kerikeri; ok. 25 min jazdy od najbliższego lotniska.

Zakwaterowanie: do dyspozycji gości jest 11 domków. W każdym znajdują się dwa apartamenty z werandą, kominkiem i dwiema garderobami. W sumie daje to 22 apartamenty. Domki położone są między lasem a polem golfowym, z okien każdego apartamentu można podziwiać panoramę Oceanu Spokojnego obejmującą również półwysep Brett i wyspę Cavalli. Do wynajęcia jest także dwupokojowy luksusowy domek Owner’s.

Restauracje: w Kauri Cliffs zjedzą Państwo wyborne śniadania. Na szczególną uwagę zasługują zawsze świeże i soczyste owoce. Lunch składa się z trzech klasycznych dań, a kolacje przygotowuje osobiście szef kuchni Barry Firth. Podaje on wykwintne potrawy z owoców morza, a także z jagnięciny i baraniny. Na kolacjach obowiązuje oficjalny strój (panowie w marynarkach; marynarkę można wypożyczyć na miejscu).

Sport, rekreacja i inne atrakcje: Kauri Cliffs oferuje wiele form aktywnego spędzania czasu. Na terenie posiadłości znajduje się pole golfowe, wymienione na liście najlepszych pól golfowych świata specjalistycznego czasopisma „Golf Magazine”. Goście mogą również uprawiać wędkarstwo morskie, nurkowanie, wypożyczyć żaglówkę lub kajak.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka