+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Huma Island Resort & Spa, Filipiny

Huma Island Resort & Spa, Filipiny

Usytuowany na północnym krańcu wyspy Palawan, luksusowy resort Huma Island Resort & Spa to tropikalny raj otoczony przez niesamowite białe plaże, bujny las deszczowy i połyskujące w promieniach słońca morze. Obejmuje on przestronne wille przy plaży oraz luksusowe wille nawodne z prywatnymi wannami na świeżym powietrzu i nowoczesnymi udogodnieniami. Wyspa Huma jest idealnym miejscem do nurkowania pośród otaczającej ją płytkiej rafy, ogrodów koralowych i tajemniczych wraków zatopionych w pobliżu wyspy Busuanga. Huma Island Resort & Spa posiada swoje centrum nurkowe, które oferuje kursy o różnym stopniu zaawansowania. Goście mogą tu ponadto wędkować, nurkować z rurką, spróbować łucznictwa i wspinaczki skałkowej, popływać kajakiem, czy na desce z wiosłem. Mogą także relaksować się na plaży, opalać przy basenie bez krawędzi, czytać w bibliotece i udać się na rejs o zachodzie słońca. Hotel posiada wiele udogodnień: pokój rekreacyjny, mini klub dla dzieci, pawilon do jogi, centrum nurkowe, centrum fitness, salę konferencyjną oraz butik. Kapuruan Spa zapewnia wyjątkowe doświadczenia dzięki szklanej podłodze, przez którą podziwiać można kolorowe życie morskie podczas zabiegów relaksacyjnych. Ekskluzywne spa oferuje różne azjatyckie terapie i autentyczną łaźnię turecką. Lokale gastronomiczne serwują wyśmienite potrawy kuchni libańskiej, włoskiej i międzynarodowej. Resort może również zorganizować wycieczki na wyspę Black Island z trzema małymi jaskiniami, wyspę Calumbuyan z ogrodami koralowymi, czy wyspę Calauit z rezerwatami przyrody.

Lokalizacja: Północny kraniec Palawan, na zachód od wyspy Busuanga; 1h 20min lotu z Zatoki Manilskiej.

Zakwaterowanie: 81 luksusowych willi: Water Villa, Beach Villa, Family Suite, Presidential Suite.

Restauracje i bary:6 lokali gastronomicznych: Al Fairuz Restaurant, Al Dente Restaurant, Waves, On the Harbour, Rudi’s Bar, Blu Bar.

Udogodnienia: Basen bez krawędzi; jacuzzi na świeżym powietrzu; biblioteka; mini klub dla dzieci; butik.

Sport i rekreacja: Centrum nurkowe; pawilon do jogi; centrum fitness; sporty wodne: nurkowanie z rurką, kajaki, żeglowanie katamaranem, narty wodne, wędkowanie, pływanie na bananie; łucznictwo; wspinaczka skałkowa; wycieczki.

Spa: Kapuruan Spa: autentyczna arabskie łaźnie turecka; masaże; pielęgnacja twarzy; salon manicure i pedicure; scruby.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl