+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Huka lodge

Fantastyczny ośrodek Huka Lodge, urządzony w stylu myśliwskim, zapewnia kontakt z nieskażoną naturą i oferuje najwyższe standardy zakwaterowania i obsługi. Należy do sieci Leading Hotels of the World i Small Luxury Hotels. Jest oazą eleganckiego i wyszukanego stylu. Powstał w latach 20. ubiegłego wieku i jest uważany za symbol luksusowego wypoczynku w Nowej Zelandii. Posiadłość leży ok. 300 m od słynnych Wodospadów Huka. Zbudowana została z myślą o wędkarzach przyjeżdżających na połowy nad rzekę Waikato. Później przekształcono ją w jeden z najbardziej luksusowych hoteli w Nowej Zelandii. Otoczona jest kilkoma hektarami idealnie utrzymanych ogrodów i parkiem. Huka Lodge uhonorowano wieloma nagrodami i wyróżnieniami, m.in. prestiżowych magazynów turystycznych „Conde Nast” i „Travel & Leisure”.

Lokalizacja: do Huka Lodge można dotrzeć helikopterem bezpośrednio z Auckland lub z Wellington. Lot z Auckland trwa ok. 1 godz.

Zakwaterowanie: do dyspozycji gości przygotowano 18 pokoi, apartament i dwa osobne domki (w jednym są cztery apartamenty, w drugim dwa).

Restauracje: posiłki przyrządzane są wyłącznie ze świeżych, najlepszych produktów oferowanych w Nowej Zelandii. Goście mogą zjeść kolację w piwnicy z winami, otoczeni przez setki butelek wspaniały trunków. Sala trofeów natomiast to idealne miejsce na wypicie drinka i poznanie innych osób spędzającymi czas w Huka Lodge.

Sport, rekreacja i inne atrakcje: na terenie posiadłości jest kort tenisowy, a w odległości 30 min jazdy samochodem aż 8 pól golfowych. Goście mają do wyboru mnóstwo atrakcji: jazdę konną, polowanie, łowienie ryb, hiking, wspinaczkę, jazdę na nartach, skoki na bunjee, loty krajobrazowe śmigłowcem.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka