+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Hotel W New York

Hotel W New York

Hotel W wzniesiono w samym centrum miasta, na które skierowane są oczy całego świata. To doskonałe miejsce dla wszystkich pragnących być w centrum uwagi i podziwiać Nowy Jork w całej okazałości, kiedy tylko przyjdzie im ochota. Ten piękny hotel to 688 pokoi i apartamentów stanowiących zaciszną przystań w nieustannie tętniącym życiem sercu Manhattanu.

Pokoje utrzymane są w bieli, różu i czerwieni. To jasne i przytulne wnętrza o powierzchni od 15 do 25 m², a nazwy: Przytulny, Cudowny, Spektakularny, dobrze oddają wywierane przez nie wrażenie. Ogromne apartamenty kryją na powierzchni od 42 do 140 m² wszystko, czego można zapragnąć, mają też tarasy, z których można podziwiać panoramą drapaczy chmur, morze świateł i nieustający ruch wielkiej metropolii. Jeden z apartamentów wyposażono nawet w SPA, a wygody pozostałych znów odzwierciedlają ich trafne nazwy: Fenomenalny, Fantastyczny czy też WOW – imponujący penthouse wieńczący ofertę hotelu. To niezwykle szykowne, modne miejsce działa jak magnes na wymagających podróżnych z całego świata, zajmując ważną pozycję pośród cudów Nowego Jorku.

Lokalizacja: hotel W mieści się w doskonałym punkcie, w samym centrum Nowego Jorku, w odległości krótkiego spaceru od wszystkich najsławniejszych miejsc miasta.

Restauracje: przyjemna restauracja serwuje dania kuchni południowoamerykańskiej. W hotelu jest także przytulny bar oraz elegancki klub.

Sport i rekreacja: do dyspozycji Gości jest centrum Bliss49 SPA, położone na dwóch piętrach, z łaźnią parową i saunami, oferujące bogaty wybór masaży i zabiegów, nowoczesne centrum fitness. Organizowane są zajęcia pilates oraz jogi. Zaledwie 1,5 km od hotelu rozpościera się rozległy teren Central Parku.

Inne atrakcje: hotel proponuje swoim Gościom unikalną usługę, dzięki której mogą spełnić swoje najskrytsze marzenia. Wystarczy skontaktować się z recepcją, by zamówić wannę pełną gorącej czekolady, zaaranżować przyjęcie urodzinowe w samolocie bądź zrealizować całkiem zwariowany pomysł… Goście wyruszyć mogą też na wycieczkę po mieście niezwykle luksusowym SUV Acura.

Hotel W jest doskonale przygotowany na przyjęcie czworonogich pupili swoich Gości, otacza ich troskliwą opieką, zapewnia spacery i wszystkie niezbędne wygody.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka