+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Hotel Metropole Monte-Carlo, Monako

Hotel Metropole Monte-Carlo, Monako

Hotel Metropole Monte-Carlo leży w samym centrum tego niewielkiego księstwa, nieopodal placu Place du Casino i światowej klasy kasyna. Hotel oferuje połączenie architektury klasycznej i nowoczesnej, wnętrza zostały urządzone przez słynnego architekta Jacquesa Garcię. Pięknie zaprojektowany bar i lobby hotelowe to idealne miejsca na spotkania towarzyskie. Hotel otoczony jest drzewami, palmami, kwiatami i stanowi ekskluzywną ‘oazę miejską’. Hotel oddalony jest 19 km od lotniska w Nicei. W hotelu znajduje się 126 pokoi i apartamentów. Wszystkie posiadają stylową, marmurową łazienkę i zostały wyposażone w minibar, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanatów satelitarnych, darmowy internet bezprzewodowy.

W hotelu Metropole Monte-Carlo znajdują się 3 wykwintne restauracje. Wielokrotnie nagradzany gwiazdkami Michelin, Joël Robuchon sprawuje piecze nad nimi. W sygnowanej jego imieniem restauracji – Joël Robuchon Monte-Carlo znajdziemy otwartą kuchnię i tradycyjne francuskie potrawy. Lokal Yoshi z kolei to nowoczesne potrawy kuchni japońskiej. Restauracja Odyssey, zaprojektowana przez Karla Lagerfelda, serwuje dania śródziemnomorskie.

Hotelowe SPA to sygnowane przez znamienitą markę ESPA well-being. Zajmuje powierzchnię 2000 m², z krytym basenem, gdzie oferowany jest szeroki wybór zabiegów holistycznych i terapeutycznych. Na hotelowym tarasie, znajduje się basen z podgrzewaną wodą morską, strefa SPA Odyssey została zaprojektowana przez Karla Lagerfelda.Profesjonalny klub fitness wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt marki TechnoGym®.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl