+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden, Teneryfa

Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden, Teneryfa

Ekskluzywny hotel usytuowany w Puerto de la Cruz, w samym sercu doliny Orotavy. Pokoje znajdują się w 5-piętrowym budynku i cechują się eleganckim, a zarazem przytulnym wystrojem. W zależności od ich rodzaju posiadają widok na subtropikalne ogrody, Ocean Atlantycki lub szczyt Teide i dolinę Orotavy. Znajdująca się wśród zieleni ogrodów restauracja Palmera Real oferuje przekąski i lunche, a inne lokale gastronomiczne serwują grillowane mięsa, a także dania włoskie i orientalne. Dla dzieci przygotowano osobne menu. Spokojnym spacerom sprzyja 25 000 mkw bujnych ogrodów z cichymi zakątkami, które zapewniają prywatność. Miłośnicy sztuki mogą podziwiać prywatną kolekcję XIX- i XX-wiecznych obrazów i rzeźb. Zrelaksować się można w czasie sesji jogi, tai-chi i aerobiku. Fani golfa mogą skorzystać z bezpłatnych terenów zielonych do ćwiczenia techniki o powierzchni 5 000 mkw. Zagrać można również na pobliskich polach golfowych. Zaledwie 5 min jazdy od tego prestiżowego hotelu znajdują się wulkaniczne, piaszczyste plaże, przy których można również uprawiać sporty wodne. Dzieci i młodzież mogą dołączyć do programu rozrywkowego, który przygotowano wspólnie ze słynnym ogrodem zoologiczno-botanicznym Loro Park i znanym parkiem wodnym Siam Park. Co więcej, Loro Park znajduje się niedaleko obiektu. Luksusowe The Oriental Spa Garden posiada różnorodne udogodnienia w zakresie odnowy biologicznej oraz doskonałe, indywidualnie dopasowywane, zabiegi. Jest uznawane za jedno z najlepszych w Europie. Profesjonaliści skupiają się na medycynie estetycznej oraz rytuałach wellness. Łaźnia turecka i sauna japońska również są dostępne.

Lokalizacja: Puerto de la Cruz, Teneryfa, ok. 15 min jazdy od lotniska Los Rodeos (Teneryfa Północna) lub 1 godz. jazdy z portu lotniczego Reina Sofia (Teneryfa Południowa).

Zakwaterowanie: 252 pokoje i apartamenty: Double Deluxe, Ambassador Junior Suite, Penthouse Room, Senator Suite, Penthouse Suite, Bill Clinton Suite.

Restauracje i bary: 4 restauracje i 1 bar: Palmera Real Restaurant, Hall Bar, La Parrilla Restaurant, Italian Restaurant in Tenerife: Il Pappagallo, The Oriental Restaurant.

Udogodnienia: 3 baseny (2 w spa), piękne ogrody, program rozrywkowy dla dzieci Botanico Kinder Adventure, prywatna kolekcja dzieł sztuki, butiki, wycieczki lokalne.

Sport i rekreacja: joga, tai-chi, lekcje aerobiku, tenis, ping-pong, bilard, golf driving range (obiekt do trenowania i nauki gry w golfa), w pobliżu: jazda konna, nurkowanie z akwalungiem, paralotniarstwo, golf.

Spa: The Oriental Spa Garden: zabiegi medycyny estetycznej i dermatologii estetycznej, zabiegi na skórę i twarz, masaże, rytuały wellness, peelingi, sauna, łaźnia turecka, sauna japońska, aromaterapia, orientalne laconium (odmiana sauny), grota lodowa, jacuzzi.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka