+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Hotel Almyra, Cypr

Hotel Almyra, Cypr

Hotel Almyra posiada wiele udogodnień dla najmłodszych. Na terenie hotelu znajduje się specjalnie dla nich zaprojektowany basen. Zimą woda w basenie jest podgrzewana.

Hotel zapewnia doskonałą zabawę i opiekę dzieciom. Kids kluby są przystosowane do ich wieku. Mogą one z nich korzystać w wieku od 6 miesięcy do 16 lat.

W hotelu za dodatkową opłatą wynająć można opiekunkę dla dziecka.

Wszystkie restauracje serwują specjalne menu dla dzieci. Przed przyjazdem do hotelu rodzice mogą zamówić on-line niezbędne rzeczy, np. wózki, chodziki, wysokie krzesła, wanienki, itp.

Najmłodsze dzieci w wieku od 6 miesięcy do 4 lat za dodatkową opłatą mają zagwarantowaną profesjonalną opiekę w żłobku przez sześć dni w tygodniu. Jest on prowadzony przez wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników.

Klub Kid Dolphin oferuje bogaty program zajęć nieco starszym dzieciom w wieku od 4 do 12 lat. Atrakcję stanowią m.in. lekcje gotowania, gry i zabawy na plaży.

Klub Hercules znajduje się na terenie sąsiedniego hotelu Annabelle i jest doskonałym miejscem dla nastolatków w wieku od 12 do 17 lat. Funkcjonuje przez 1 lipca do 31 sierpnia. Nastolaki znajdą tam różne gry, m.in. piłkarzyki, air hockey, Wii, TV i DVD.

Dodatkową rozrywkę stanowią dyscypliny sportu: żeglarstwo, tenis, nurkowanie, kajaki, pływanie łódką, kręgle, tenis stołowy, windsurfing, lekcje surfingu, gry plażowe, squash.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka