+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa, Silhouette

Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa, Silhouette

Wodny Park Narodowy Silhouette jest domem dla wielu rozmaitych gatunków fauny i flory. Najwyższy szczyt Mount Dauban otoczony jest przez dziewicze lasy deszczowe oraz rzadkie gatunki roślin takie jak orchidee. Przez wiele lat Silhouette była domem dla słynących ze złej sławy piratów Jean Hodoul. Miejscowa legenda mówi, że pogrzebali oni skarby w górach na wyspie. W skład resortu wchodzi 5 rodzajów komfortowych willi, w tym luksusowa Willa Prezydencka o łącznej powierzchni ponad 1000 m² z dwiema sypialniami oraz prywatnym basenem.

Lokalizacja: hotel Hilton Labriz znajduje się na wyspie Silhouette, 35 minut motorówką lub 15 minut helikopterem od międzynarodowego lotniska w Mahe.

Restauracje: Grann Kaz oferuje kuchnię miejscową, Portobeelo kuchnię włoską, Sakura na plaży poleca dania z grilla oraz owoce morza, a Lo Brizan drinki i koktajle, Cafe Cauban – dania międzynarodowe i kreolskie, na pizzę zaprasza La Pizzeria.

Sport i rekreacja: centrum fitness, tenis, niemotorowe sporty wodne, nurkowanie, 5-gwiazdkowe centrum PADI. Na życzenie Gości hotel może zorganizować wycieczki do Mahe, łowienie ryb, wycieczki dla płetwonurków i wycieczki do Sanktuarium Tortoise.

Spa: Masaże, zabiegi dla ciała i charakterystyczne rytuały inspirowane niewiarygodnym otoczeniem. Terapie z wpływami kreolskimi odbywają się w zapierającej dech w piersiach scenerii.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka