+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Grumeti, Klein’s Camp

Klein’s Camp znajduje się w sercu terytorium Masajów w północno-wschodnim Serengeti. Leży na prywatnej posesji i przystosowany jest dla 16 gości oczekujących luksusowych warunków wypoczynku. Ten unikalny teren zapewnia obcowanie z dziką przyrodą Afryki, którego nie zakłóci żaden hałas, co gwarantuje brak jakichkolwiek pojazdów w promieniu wielu kilometrów.

Obóz Klein’s cieszy się opinią jednego z najlepszych w Afryce, oferuje różnorodne atrakcje, a jego ekskluzywne namioty usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających gości. Ukryty jest pośród Wzgórz Hukka z zapierającymi dech w piersiach dolinami będącymi trasami migracji zwierząt. Wielka migracja ma miejsce co roku między czerwcem a grudniem. W tym czasie blisko 2 miliony bawołów, antylop gnu, zebr i innych zwierząt przemierza tereny niedaleko obozu.

Klein’s Camp składa się z 10 oferujących najwyższy poziom prywatności namiotów (z dwoma łóżkami) zbudowanych na kamieniach, z dachami krytymi strzechą, drewnianymi podłogami oraz klasycznie i ze smakiem urządzonymi wnętrzami. Wszystkie posiadają łączone z sypialniami łazienki i kominki, a z prywatnych werand goście mogą podziwiać zachody słońca i rozkoszować się kolacją w świetle świec, podziwiając krajobrazy pobliskiej doliny.

Kilka kroków od jadalni w dół wzgórza znajduje się duży bar oraz miejsce, w którym można wypocząć, podziwiając widoki na dolinę. Duży kominek wieńczy jadalnię, która jest wzniesiona niedaleko recepcji i sklepu z pamiątkami. Na terenie obozu znajduje się również basen.

Wykwalifikowani przewodnicy odkryją przed państwem uroki Afryki. Podczas wypraw otwartymi landroverami i nocnych eskapad będzie szansa obserwowania życia wielu gatunków zwierząt, między innymi lwów, leopardów, gazeli, antylop południowoafrykańskich, antylop gnu i żyraf. Park Narodowy Serengeti jest również domem dla ponad 500 gatunków ptaków, np. zamieszkującego te tereny od setek lat orła czarnego.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka