+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Grotta Giusti Spa, Toskania

Grotta Giusti Spa, Toskania

Na tle typowo toskańskiego krajobrazu, u stóp wzgórz Monsummano, stoi hotel Grotta Giusti Spa, otoczony stuletnim parkiem. Ta XIX-sto wieczna rezydencja wita swych Gości ciepło i gościnnie. Doskonała obsługa, szlachetne piękno antyków i obrazów podkreślają ekskluzywny charakter hotelu.

Grotta Giusti to naturalna jaskinia, która składa się z trzech części. Im głębiej tym wyższa temperatura, stąd tradycyjne nazwy poszczególnych grot: Raj, Czyściec i Piekło. Ekskluzywne hotelowe spa oferuje kąpiele w ozonowanej wodzie termalnej, basen termalny, masaże, inhalacje, zabiegi błotne i wiele innych na indywidualnie życzenie Gości.

Lokalizacja: Grotta Giusti SPA Hotel znajduje się w samym sercu Toskanii, 3 km od Montecatini Terme. Najbliższe lotniska: Pisa – 55 km, Florencja – 40 km.

Restauracje: La Veranda – kuchnia hotelu Grotto Giusti Spa korzystająca z sekretów toskańskiej sztuki kulinarnej, oparta jest na naturalnych składnikach; w specjalnym menu niskokaloryczne posiłki.

Sport i rekreacja: Elegancki basen z tarasem do opalania się, gdzie można skorzystać z zabiegów helio- i hydroterapeutycznych, kort tenisowy oraz Percorso Vita – miejsce przygotowane specjalnie do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Kilka minut od hotelu 18-dołkowe pole golfowe La Vecchia Pievaccia.

Inne atrakcje: Nurkowanie w termalnych wodach jaskini Grotta Giusti.

 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka