+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Grande Real Villa Italia, Cascais

Grande Real Villa Italia, Cascais

Pięciogwiazdkowy hotel Grande Real Villa Itália znajduje się w dawnej rezydencji włoskich królów na wygnaniu w miejscowości Cascais. Swoim Gościom oferuje zachwycające widoki na Ocean Atlantycki.

Zakwaterowanie: Grande Real Villa Itália oferuje łącznie 124 luksusowych pokoi i apartamentów – każdy z nich łączy klasyczne meble z nowoczesnymi udogodnieniami. W każdej łazience podziwiać można elementy z włoskiego marmuru i wenecką mozaikę.

Restauracje i bary: Do dyspozycji Gości są  trzy restauracje i bar „Mare”. Restauracja „La Terraza” oferuje oryginalne dania kuchni śródziemnomorskiej i portugalskiej, którymi w ciepłe dni można również delektować się na tarasie. Restauracja „Navegantes” zaprasza codziennie na śniadanie w formie bufetu.

Atrakcje i udogodnienia: Na terenie hotelu dostępny jest plac zabaw dla dzieci oraz odkryty basen. Obiekt zapewnia też usługę opieki nad dziećmi. Do dyspozycji Gości jest centrum SPA „Real Spa Mare” oferujące zabiegi talasoterapii na twarz i ciało, sauna, jacuzzi oraz doskonale wyposażona siłownia. Istnieje także możliwość uprawiania sportów wodnych jak również lądowych. W pobliżu hotelu położonych jest kilka pól golfowych. Do popularnych atrakcji w okolicy należy kasyno Estroil i zamek w Sintrze. Centrum Lizbony oddalone jest od hotelu Grande Real Villa Itália o ok. 30 km.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka