+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Gondwana Game Reserve, Mossel Bay

Gondwana Game Reserve, Mossel Bay

Rezerwat dzikiej przyrody Gondwana jest jednym z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Położony jest w samym sercu Trasy Ogrodów (Garden Route) i otoczony górami Outeniqua i Swartberg. Szczyci się przepiękną scenerią z głębokimi dolinami, wąwozami i wzgórzami. Goście mogą tu przeżyć luksusowe afrykańskie safari, podczas którego spotkać mogą lwy, bawoły, nosorożce, słonie i lamparty, czyli tzw. Wielką Piątkę Afryki. Mogą też udać się na wyprawę po równinach Fynbos, gdzie oglądać można różne gatunki zwierząt lub cieszyć się obserwacją ptaków. Ponadto w pobliżu znajduje się wiele atrakcji i światowej klasy obiektów. Goście mogą zagrać w golfa na mistrzowskich polach golfowych w Fancourt i Pinnacle Point, pływać i surfować na najlepszych plażach Południowej Afryki lub odwiedzić Kapsztad i Knysnę. Gondwana Game Reserve oferuje 14 luksusowych apartamentów o otwartym planie w kompleksie Kwena Lodge oraz 12 przestronnych willi w buszu. Apartamenty oferują panoramiczne widoki na otoczenie, a także kominki i głębokie wanny. Ekskluzywne wille są idealne dla rodzin i grup. Ponadto, goście mogą zatrzymać się w przyjaznym środowisku luksusowym obozie namiotowym oferującym mnóstwo aktywności w buszu dla tych, którzy chcą bardziej doświadczyć Afryki. Goście mogą delektować się fantastycznymi południowoafrykańskimi winami oraz mieszanką kuchni europejskiej i afrykańskiej w różnych miejscach rezerwatu, zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Mogą też zrelaksować się i odprężyć się w Gondwana Spa, które oferuje zabiegi wykonywane na bazie luksusowych produktów Africology.

Lokalizacja: 25 minut drogi z nadmorskiego miasteczka Mossel Bay; 4 godziny jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska w Kapsztadzie; 45 minut jazdy od lotniska George; 15 minut drogi od autostrady krajowej.

Zakwaterowanie: 14 luksusowych apartamentów i 12 willi: Kwena Lodge, Bush Villa, Fynbos Villa, Ulubisi House z 3 apartamentami, Tented Eco Camp.

Restauracje i bary: Restauracja i bar: Gondwana Lodge, lounge i bar o otwartym planie; pikniki.

Udogodnienia: Basen; szlaki naturalne; safari w poszukiwaniu Wielkiej Piątki; obserwowanie ptaków; program Junior Ranger; sklep z pamiątkami.

Sport i rekreacja: Rowery górskie; piesze wędrówki; wyprawy na równiny Fynbos; wędkarstwo; surfing w pobliżu.

Spa: Gondwana Spa: ekskluzywne zabiegi oparte na produktach Africology; scruby i wrapy; manicure i pedicure; zabiegi dla dzieci.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka