+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Four Seasons Hotel at San Stefano, Aleksandria

Four Seasons Hotel at San Stefano, Aleksandria

Aleksandria – Perła Morza Śródziemnego, miejsce noszące imię człowieka, który dał początek ponad dwóm tysiącom lat wspaniałej historii jednego z najważniejszych miast w historii cywilizacji. W czasach nam współczesnych w Aleksandrii powstała prestiżowa dzielnica San Stefano, którą bardzo szybko mianowano letnią stolicą Bliskiego Wschodu.

I właśnie w tej dzielnicy, na skąpanym w morskiej bryzie wybrzeżu, dwa majestatyczne skrzydła hotelu Four Seasons wznoszą się ponad wodami Morza Śródziemnego, skrywając 118 pokoi i apartamentów. Każdy z nich posiada balkon, z którego roztacza się przepiękny widok na morze lub panoramę miasta.

Wystrój pokoi jest wyjątkowo elegancki, z subtelnymi akcentami egipskiej tradycji W każdym pokoju znajdują się marmurowe łazienki w klasycznym stylu.

W dziewięciu hotelowych restauracjach i barach goście smakować mogą najwyśmienitszych specjałów kuchni Francji, południa Włoch, Japonii, afrykańskiej egzotyki rodem z Libanu a po posiłku zakosztować arabskiej fajki wodnej.

Na gości hotelu czeka także nowoczesne centrum fitness oraz otoczony pięknym tarasem słonecznym owalny basen, który dzięki optycznemu złudzeniu zdaje się rozciągać po horyzont, zlewając się z wodami Morza Śródziemnego. Tuż przy basenie znajduje się jacuzzi oraz niewielki basen dla najmłodszych gości. Z myślą o dzieciach przygotowano także całą gamę usług uprzyjemniających im pobyt w hotelu.

Odwiedzający hotel Four Seasons w Aleksandrii mogą również skorzystać z oferty nowoczesnego centrum Spa, gdzie w 14 pomieszczeniach, w tym dwóch stworzonych specjalnie dla par, oświetlonych dyskretnie światłem świec, mogą poczuć kojące działanie luksusowych zabiegów sygnowanych nazwiskiem Danieli Steiner a na koniec odpocząć w jacuzzi, saunie oraz łaźni parowej.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka