+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Forte Village, Sardynia, Włochy

Forte Village, Sardynia, Włochy

Przepiękny kompleks hotelowy położony jest w rozległym ogrodzie ze wspaniałą roślinnością. Resort zapewnia dzieciom bezpieczeństwo i jednocześnie wiele rozrywek. Na jego terenie znajdują się 3 baseny specjalnie przystosowane dla najmłodszych. Ogromną atrakcję stanowią dwa baseny ze zjeżdżalniami.

W resorcie Forte Village stworzono miasteczko Citta dei Bambini, które jest doskonałym miejscem dla najmłodszych gości hotelu. Wykwalifikowany personel zapewni im kreatywną zabawę.
Dodatkowo istnieje również możliwość wynajęcia opiekunki dla dziecka.

Nieco starszym dzieciom hotel oferuje naukę ciekawych dyscyplin sportu. W Klubie Chelsea Football dzieci w wieku od 4 do 14 lat mają szansę korzystać z zajęć pod okiem najlepszych trenerów. Trenerzy prowadzą kurs na wzór treningów z profesjonalną drużyną Chelsea. Lekcje gry w tenisa prowadzone są przez światowej sławy trenerów: Jonas Bjorkman, Paul Haarhuis, Thomas Enqvist, Magnus Gustafsson.

Propozycja nauki gry w rugby jest skierowana do dzieci w wieku od 5 do 16 lat.

Leisureland jest miejscem stworzonym dla nastolatków. Znajduje się tu klub, tor cartingowy, kręgle, ścianka wspinaczkowa, trampolina, a nawet pełnych rozmiarów boisko do futbolu i baseballu, najnowsze gry Nintendo oraz Playstation. Naturalnie, Leisureland mogą odwiedzać także dorośli.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka