+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Fairmont Mayakoba, Playa del Carmen – Riviera Maya

Fairmont Mayakoba, Playa del Carmen – Riviera Maya

Fairmont Mayakoba to luksusowy hotel zlokalizowany na wybrzeżu Morza Karaibskiego obok miasteczka Playa del Carmen, około 68 kilometrów (40 minutes) od miasta i Międzynarodowego Lotniska Cancun, stanowiącego najbardziej luksusową miejscowość wypoczynkową w Meksyku. Resort splata ze sobą wyjątkowy luksus i obfitość natury. Hotel jest malowniczo położony w otoczeniu bujnego lasu tropikalnego i składa się z wielu niewysokich budynków, między którymi biegną kanały wodne.

Zakwaterowanie: Subtelna elegancja Fairmont Mayakoba zlewa się w całość z okoliczną naturą. Pokoje i apartamenty położone są w lesie tropikalnym w otoczeniu spokojnych wód wspaniałej laguny. Przy samej plaży hotel oferuje ekskluzywną kolekcję luksusowych apartamentów z widokiem na morze, prywatnymi basenami i bezpośrednim dojściem do plaży.

Restauracje i bary: możecie Państwo skosztować smaków w jednej z czterech znajdujących się tutaj restauracji. Fairmont Mayakoba pozyskuje tylko lokalne, ekologiczne i przede wszystkim świeże produkty do swojej kuchni. Jej specjalnością są przede wszystkim potrawy z owoców morza.

Udogodnienia hotelowe: 5 basenów, piaszczysta plaża, udogodnienia dla dzieci (płytkie baseny, kid’s club), SPA oferujące rozmaite zabiegi kosmetyczne i masaże, centrum fitness, 18-dołkowe pole golfow El Camaleon znajdujące się w bliskim sąsiedztwie.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka