+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Pakiety F1

Pakiety F1

Czy marzyłeś kiedyś, by spędzić weekend podziwiając wyścigi królewskiej kategorii F1, zobaczyć za kierownicą Kimi Raikonnena, Lewisa Hamiltona czy Sebastiana Vettela?

Luxury Travel pozwoli Ci spełnić te marzenia przygotowując wyjazd specjalnie dla Państwa na wybrany wyścig – Australia, Chiny, Bahrajn, Hiszpania, Monako, Kanada, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Singapur, Meksyk, Japonia czy może Zjednoczone Emiraty Arabskie?
Sezon trwa od marca do listopada, tak więc jest w czym wybierać. Wyścigi F1 jak i ich lokalizacje zapewniają niesamowite przeżycia, a oprócz samego wyścigu oferują mnóstwo atrakcji.

W ciągu dnia wyścig w Barcelonie, a wieczorem cudowne hiszpańskie tapas przy plaży?; wyścig w Abu Dhabi, by następnie podziwiać bogactwo architektury w Emiratach, z najwyższym budynkiem świata Burj Khalifa oddalonym godzinę drogi od Yas Circuit na czele?; czy może wyścig uliczny w Monako i szalona impreza do białego rana w tym opływającym splendorem i luksusem mieście-księstwie?

Jedynym co może ograniczać jest wyobraźnia, bo to co sobie Państwo wymarzą, my, Luxury Travel wprowadzimy w życie!

Zajmujemy się wszystkim: organizacją hotelu, przelotów i transferów lotniskowych, kupnem biletów lub pakietów VIP na wyścig, organizacją przewodników na miejscu…

Singapore Airlines Grand Prix Singapuru 2018: pakiety już od 1200 $/os z zakwaterowaniem
na 3 noce, transferem lotniskowym i biletem wstępu na wyścig przy zakwaterowaniu
w pokoju dwuosobowym

Etihad Airways Abu Dhabi Grand Prix 2018: pakiety już od 1300$/os z zakwaterowaniem
na 3 noce, transferem lotniskowym i biletem wstępu na wyścig przy zakwaterowaniu
w pokoju dwuosobowym

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl