+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Eskaya Beach Resort & Spa – Bohol, Filipiny

Eskaya Beach Resort & Spa – Bohol, Filipiny

Otoczony tropikalnymi ogrodami, luksusowy hotel Eskaya Beach Resort & Spa położony jest na pięknej wyspie Panglao w prowincji Bohol. Miejsce to obfituje w cuda natury i inne atrakcje turystyczne. Poza odpoczynkiem na prywatnej plaży, goście ekskluzywnego hotelu Eskaya Beach Resort & Spa mogą spacerować wzdłuż rzeki Loboc oraz pośród Czekoladowych Wzgórz, zwiedzać historyczne budynki i kościoły, albo tropić sympatyczne zwierzątka zwane wyrakami w parku narodowym Rajah Sikatuna. Hotel oferuje ponadto wiele innych ekskluzywnych aktywności takich jak wyprawy na pobliskie wyspy, obserwowanie wielorybów w okolicy wyspy Pamilacan albo nurkowanie z akwalungiem w wodach okalających wyspę Balicasag. Luksusowe zakwaterowanie obejmuje 24 przestronnych willi z bambusowymi dachami. Każda z nich wyposażona została w nowoczesne luksusy i posiada prywatny basen oraz spektakularne widoki na morze lub ogrody. Wykwintna restauracja Lantawan oferuje dania lokalne i międzynarodowe, które serwowane są przy basenie, w willi albo na plaży, co pozwala na jednoczesne delektowanie się posiłkiem i wspaniałymi widokami. Po długim i aktywnym dniu goście mogą zrelaksować się w ekskluzywnym Handuraw Spa podczas filipińskich i azjatyckich zabiegów albo w prywatnym jacuzzi. Ponadto, luksusowy hotel Eskaya Beach Resort & Spa oferuje szereg udogodnień i usług takich jak codzienne sprzątanie, opiekunka do dziecka, pralnia, całodobowy room service i budzenie.

Lokalizacja: Wyspa Panglao, Bohol, Filipiny; w niewielkiej odległości od Manili i Cebu.

Zakwaterowanie: 24 willi (tzw. balai): Balai Datu (Presidental) Seafront Villa; Balai Banai (Family) Seafront Villa; Balai Infinity Pool Beachfront/Seafront Villas; Balai Garden View; Balai Creek View; Balai Sea View.

Restauracje i bary: Restauracja Lantawan; bar typu swim-up; możliwość delektowania się posiłkami na świeży powietrzu: przy basenie i na plaży.

Udogodnienia: Jacuzzi; basen bez krawędzi; prywatne baseny; sporty wodne; sklep nurkowy; biblioteczka; pokój spotkań; codzienne sprzątanie; opiekunka do dziecka; usługi pralnicze.

Sport i rekreacja: Siatkówka plażowa; badminton; ping-pong; skutery wodne; nurkowanie z akwalungiem; kajakarstwo; wędkarstwo; szachy; scrabble.

Spa: Ekskluzywne Handuraw Spa oferujące filipińskie i azjatyckie zabiegi oraz rytuały spa wykorzystujące terapię muzyką i dotykiem.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl