Dubaj, Chasab, Maskat i Abu Dhabi, czyli Perły Bliskiego Wschodu | 22 392 60 19 | Specjalista turystyki luksusowej: luksusowe hotele, luksusowe wille, luksusowe wakacje, luksusowe wycieczki, luksusowe wczasy, luksusowe wyjazdy, luksusowe safari, ekskluzywne hotele, ekskluzywne wakacje, najlepsze pola golfowe, wakacje Malediwy, wycieczki Malediwy, hotele Malediwy , wakacje Seszele, wycieczki Seszele, luksusowe hotele Dubaj, luksusowe hotele Emiraty, luksusowe hotele Teneryfa, hotele one and only, wyjazdy narciarskie Alpy, narty Alpy, narty Francja, hotele Courchevel, narty Szwajcaria, wille Alpy, luksusowe wille Lazurowe Wybrzeże, luksusowe wille Toskania, luksusowe wille Malediwy
+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Dubaj, Chasab, Maskat i Abu Dhabi, czyli Perły Bliskiego Wschodu

Dubaj, Chasab, Maskat i Abu Dhabi, czyli Perły Bliskiego Wschodu

Zapraszamy na wspaniałą i niecodzienną podróż po najciekawszych zakątkach Bliskiego Wschodu. Na trasie tego wyjątkowego rejsu Dubaj, Maskat, Chasab i Abu Dhabi.To niezapomniana wyprawa do miejsc, w których poczujesz oddech prawdziwego Bliskiego Wschodu. Jednocześnie poczujesz błogie ciepło, bo w czasie gdy w Polsce panuje zima, w Zatoce Perskiej temperatury dochodzą do 32 stopni.

Odwiedzając Dubaj, najbogatsze miasto w tym rejonie, zobaczysz ogrom i rozmach, z jakim szejkowie wybudowali to miasto niemal na pustyni. Wjedziesz na szczyt najwyższego wieżowca świata – Burj Khalifa, odwiedzisz wydartą morzu Wyspę Palmową, na której znajduje się słynny hotel Atlantis z największym oceanarium. Zespół przewodników pustynnych zabierze Cię w ekscytującą podróż po ruchomych wydmach. Odwiedzisz namiot Beduinów, w którym możesz poprosić o pomalowanie dłoni henną w ciekawe wzory lub zapalić „sziszę”, aromatyczną fajkę wodną. Następnie możesz delektować się wspaniałą ucztą pod rozgwieżdżonym niebem i podziwiać tancerki wykonujące taniec brzucha w rytm czarownej muzyki.

STATKI VISION ORAZ
SPLENDOUR OF THE SEAS

dubai_dates

Zapuść się w uliczki Maskatu, stolicy tajemniczego Omanu. To portowe miasto, znane już w pierwszym wieku naszej ery, to prawdziwa mieszanka wpływów różnych kultur, które odcisnęły swoje piętno przez ostatnie dwa tysiące lat – byli tu Persowie, Imperium Portugalskie, Imperium Ottomańskie, swoje wpływy miał także Zanzibar. Odwiedź słynne meczety i zrób zakupy na tutejszych bazarach.

Zwiedź największe miasto i jednocześnie stolicę Zjednoczonych Emiratach Arabskich – Abu Dhabi. Położone na wyspie i brzegu Zatoki Perskiej jest, obok Dubaju, jednym z najnowocześniejszych miast na świecie. To ważny port rybacki, a także wielkie centrum gospodarczo finansowe. Zwiedź największy w Emiratach meczet – Sheikh Zayed i najbardziej luksusowy hotel na świecie – Emirates Palace.

Tą niezapomnianą podróż odbędziesz na pokładach należących do Royal Caribbean statków Vision of the Seas oraz Splendour of the Seas. Ta 279-metrowa jednostka może zabrać na pokład ponad 2,400 pasażerów, liczy sobie 11 pokładów, na których będziesz miał okazję skorzystać w wielu rozrywek, jak teatr, kasyno, supernowoczesne Day Spa i centrum fitness. Dla lubiących sport przygotowaliśmy ściankę wspinaczkową, baseny, jaccuzi oraz 18-dołkowe pole do minigolfa.

Amatorzy dobrej kuchni trafią na doskonałe menu w naszych restauracjach – Boardwalk Dog House, Park Café, Chops Grille, Giovanni’s Table, Izumi i Chef’s Table. Nie będą się u nas również nudzić dzieci i młodzież – to do nich adresowany jest żłobek Royal Babies and Tots, program Adventure Ocean i sala Optix Teen Centre. Do tego dochodzi 7-poziomowe centrum ze sklepami, klubowymi fotelami i szklanymi windami, z których roztaczają się piękne widoki na morze.
 

Część zdjęć została pobrana z fotolia.pl

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka