+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Crowne Plaza Times Square Manhattan

Crowne Plaza Times Square Manhattan

Trudno wyobrazić sobie lepszy adres w Nowym Jorku – Times Square, samo serce miasta i niezrównana wygoda w odkrywaniu jego uroków. To tutaj wzniesiono Crowne Plaza – wyjątkowy hotel dla wyjątkowych Gości. Każdy z 770 starannie odnowionych pokoi zapewnia widok na panoramę miasta. To wnętrza niezwykle przytulne i szykownie urządzone w lekkim, nowoczesnym stylu. Goście wieńczących ofertę hotelu 16 luksusowych apartamentów na 46. piętrze traktowani będą po królewsku – na nowojorskim lotnisku czekać na ich będzie limuzyna, a po przybyciu do hotelu o wszystko zadba osobisty lokaj, pozwalając Gościom zatopić się w magicznej atmosferze Manhattanu.

To doskonałe miejsce, by wybrać się na spektakl na Broadwayu, pójść na zakupy na Piątą Aleję lub na przechadzkę po Central Parku.

Lokalizacja: Crowne Plaza wzniesiono pośrodku nowojorskiego Manhattanu, przy słynnym Times Square.

Restauracje: hotelowa restauracja oferuje bogaty wybór wyśmienitych dań podawanych z winami z imponującej karty, a świetny bar serwuje aż 89 najprzedniejszych gatunków szkockiej whisky. W hotelu jest też urocza kawiarenka. Na życzenie Gości posiłki podawane są do ich pokoi o dowolnej porze dnia i nocy. Obsługa może także zarezerwować stolik w najlepszych lokalach Nowego Jorku.

Sport i rekreacja: do dyspozycji Gości jest największy kryty basen na Manhattanie, duży i doskonale wyposażony klub fitness, łaźnia parowa, sauna.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka