+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Chateau Yering, Victoria

Chateau Yering, Victoria

To zabytkowe gospodarstwo zostało odrestaurowane w 1997 roku jako przepiękny, luksusowy pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany w sercu Doliny Yarra. Chateau Yering ma elegancki wystrój, oferuje najwyższej klasy serwis i posiłki w wielokrotnie nagradzanych restauracjach. Oszałamiające wnętrza Chateau Yering są wyrazem wyjątkowej wizji. Ich projektantka Elly Milner stanęła w obliczu wyzwania, jakim jest połączenie eleganckiego XIX-wiecznego stylu z wymogami nowoczesnego pięciogwiazdkowego hotelu. Do realizacji jej koncepcji przyczyniają się starannie wyselekcjonowane tkaniny, meble i wykwintne dzieła sztuki z Europy i Wielkiej Brytanii.

Lokalizacja: usytuowany w północno-wschodniej części miasta, oddalony o 7 min jazdy samochodem od centrum, położony przy 42 Melba Highway, hotel ten jest idealną przystanią na kilka lub kilkanaście dni, dzięki której odkryją Państwo wszystkie bogactwa, jakie kryje miasteczko Yering.
Centrum miasta – 38,9 km
Port lotniczy Melbourne – 47,3 km
Stacja kolejowa: Jolimont Train Station – 38,5 km, South Yarra Train Station – 38,9 km
Stacja metra: Melbourne Central Station – 39,9 km, Flagstaff Station – 40,6 km

Zakwaterowanie: Chateau Yering ma 32 stylowo urządzone antykami pokoje z balkonem i zapierającymi dech w piersiach widokami oraz przestronną i wygodną łazienką. Wszystkie są klimatyzowane i posiadają dostęp do Internetu.

Restauracje: dwie hotelowe restauracje oferują dania z lokalnych produktów, starannie przygotowane przez szefa kuchni i jego znakomitą załogę. Do Państwa dyspozycji jest również piwniczka z winami zbudowana w 1840 roku. Gorąco polecamy Eleoneore Restaurant.

Sport, rekreacja i inne atrakcje: Chateau Yering położony jest w pobliżu wielu ciekawych i wartych zwiedzenia miejsc, np. winnicy Yering Station, Croydon Golf Club Yering Meadows i winnicy Domaine Chandon Green Point. Do regionalnych atrakcji zalicza się też Park Narodowy Dandenong Ranges i Rezerwat Przyrody Healesville.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka