+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

CastaDiva Resort & Spa, Jezioro Como

CastaDiva Resort & Spa, Jezioro Como

CastaDiva Resort & SPA znajduje się w mieście Blevio, blisko takich znanych miejsc jak np. Piazza Cavour, Katedra w Como i Tempio Voltiano. Dodatkowymi interesującymi miejscami w okolicy są Villa Olmo i Casa del Fascio.

Ten gustownie urządzony luksusowy hotel mieści się w XVIII-wiecznej willi. Ulokowany w malowniczym zakątku czyni wszelkie starania, by oczarować Gości i zaoferować im niezapomniany pobyt. Eleganckie, nowocześnie i wygodnie wyposażone pokoje z widokiem na Jezioro Como, wyjątkowo pomocna obsługa, doskonała restauracja serwująca wiele regionalnych specjałów Lombardii i nie tylko, a także duży zadbany ogród – to wszystko zapewni Państwu beztroski relaks w wielkim stylu. To właściwe miejsce dla wszystkich, którzy chcą wypoczywać blisko natury, a jednocześnie cenią możliwość korzystania z głównych atrakcji turystycznych.Idealne na romantyczny weekend nad jeziorem.

Najważniejsze udogodnienia hotelu: spa z sauną fińską, łaźnią turecką, gabinetami masażu, basenami relaksacyjnymi z podgrzewaną wodą i hydromasażem; odkryty basen na jeziorze, dobrze wyposażona siłownia, grota solna.

 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka