+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Capella Lodge, Lord Howe Island

Capella Lodge, Lord Howe Island

Lord Howe to niewielka wyspa wulkaniczna na Morzu Tasmana, położona około 600 km na wschód od Sydney. Najwyższym jej punktem jest Mount Gower – 875 m n.p.m. Wyspa została odkryta w 1788 roku. Dziś ma zaledwie około 300 stałych mieszkańców. Na wyspie istnieją dwa parki narodowe, które zajmują 70% jej powierzchni. W 1982 wraz z przybrzeżnymi wysepkami została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Capella Lodge położona na Lord Howe plasuje się w ścisłej czołówce hoteli Australii i Oceanii. Znajduje się w ekskluzywnym gronie Luxury Lodges of Australia. Z hotelu rozpościera się spektakularny widok na surowe skaliste szczyty oraz na subtropikalny las. Jej projekt można nazwać organicznym – zastosowano wiele elementów drewnianych, a całość doskonale komponuje się z naturalnym otoczeniem. Przy Capella Lodge do dyspozycji gości jest piękna piaszczysta plaża. Gościom zapewnia się śniadania jakości gourmet, wyśmienite obiady składające się z trzech dań, wyselekcjonowane wina, przekąski i drinki podane o zachodzie słońca oraz rozmaite napoje bezalkoholowe.

Lokalizacja: wyspa na Morzu Tasmana, położona około 600 km na wschód od Sydney.

Zakwaterowanie: w Capella Lodge są miejsca dla maksymalnie 20 gości. Oferowanych jest 5 kategorii luksusowego zakwaterowania. Wszystkie pokoje wyposażono w sprzęt grający Bose.

Restauracje: z restauracji rozciąga się prawdziwie spektakularny widok na zielone wzgórza i ocean. W lokalu serwowane są dania klasy gourmet. Zapewnia się gościom także szeroki wybór najznakomitszych win.

Sport, rekreacja i inne atrakcje: polecamy liczne możliwości lepszego poznania wyspy: piesze wędrówki, jazda na rowerach górskich, pływanie kajakami , nurkowanie czy snorkeling.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka