+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Banyan Tree, Mahe

To kompleks hotelowy o standardzie 5*lux, położony na głównej wyspie Mahe w Zatoce Intendance, około 30 minut samochodem od międzynarodowego lotniska i 45 minut od stolicy Victorii. Zatoka Intendance to szmaragdowa woda, biały piasek plaży i nieskończenie wiele odcieni zieleni w tropikalnym lesie otaczającym plaże.

Zakwaterowanie: kompleks składa się z 60 luksusowych willi, których styl jest połączeniem architektury nowoczesnej i kolonialnej. Wystrój wnętrz każdej z nich stanowi niezwykłą mieszaninę romantyzmu, luksusu i egzotyki.

Restauracje i bary: po całym dniu wypoczynku na plaży lub zwiedzaniu wyspy Goście mogą wybrać się do kilku restauracji i barów na terenie hotelu. Każdy lokal specjalizuje się w innej kuchni. Restauracja Chez Lamar serwuje potrawu kuchni kreolskiej, Au Jardin D’Epices zaprasza na specjały kuchni międzynarodowej, Saffron na przysmaki kuchni południowo-wschodniej, Pool Bar proponuje szeroki wybór egzotycznych drinków a La Varangue to wspaniałe miejsce na relaks, zlokalizowane na werandzie nad samym oceanem, z której można podziwiać piękne zachody słońca. Na specjalne życzenie możliwe jest również przygotowywanie i dostarczanie posiłków do willi oraz zorganizowanie kolacji we dwoje na plaży.

Atrakcje: hotel oferuje Gościom liczne wycieczki po wyspie Mahe i sąsiednich, m.in. oglądanie egzotycznych ptaków i żółwi morskich. Można też skorzystać z zabiegów w hotelowym SPA lub salonie piękności albo uprawiać sporty wodne.
 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka