+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Banyan Tree Vabbinfaru, Malediwy

Banyan Tree Vabbinfaru, Malediwy

Pięciogwiazdkowy hotel położony na wysepce Vabbinfaru w atolu North Malé, leżącej w odległości 20 min. łodzią motorową od międzynarodowego lotniska. Wysepka porośnięta jest tropikalnym lasem a otaczają ją białe plaże i rafy koralowe, do których dostęp mają tylko Goście hotelowi. Cały kompleks składa się z 49 willi, z których ponad połowa jest położona bezpośrednio przy plaży, pozostałe usytuowane są w ogrodzie tropikalnym, jednak też posiadają widok na ocean.

Restauracje: Goście mogą delektować się jedzeniem podanym w eleganckiej restauracji pod gołym niebem, przy blasku świec lub bezpośrednio zamówić jedzenie do swojej willi albo na plażę. Oferowane menu to mieszanka miejscowej kuchni malediwskiej i międzynarodowej.

Atrakcje i udogodnienia: możliwość wynajmu jachtów, wycieczki samolotem; centrum sportów wodnych oferuje sprzęt do wędkarstwa morskiego, windsurfingu, nart wodnych, nurkowania po okolicznych rafach; wynajem aparatów do zdjęć podwodnych. Hotel słynie także ze swojego Spa o bogatym zestawie zabiegów.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl

Rovos Rail – najbardziej luksusowe koleje świata

Luxury Travel presents – Soneva Jani Maldives

Nayara Hotel Spa & Gardens – Kostaryka