+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Bagni di Pisa, San Giuliano Terme, Toskania

Bagni di Pisa, San Giuliano Terme, Toskania

Toskania jest doskonale znana ze swoich malowniczych wzgórz i dolin, jednak dla wielu może okazać się interesująca z powodu gorących źródeł. Luksusowy hotel Bagni di Pisa ma bezpośredni dostęp do terapeutycznych źródeł w San Giuliano Terme. W Levante Hot Springs odwiedzający mogą zanurzyć się w relaksującej wodzie, skorzystać z hydromasaży lub zażyć kąpieli w 18-proc. solance. Ponente Hot Springs zapraszają na wschodnie i chińskie zabiegi.

Uznany szef kuchni Umberto Toscano kieruje restauracją Dei Lorena, w której goście skosztują wybornych tradycyjnych dań toskańskich, zjedzą potrawę wegetariańską lub posiłek niskokaloryczny. Właśnie tu serwuje się słynny stek Mucco Pisano, trufle z San Miniato oraz wybornego lufara.

Hotel oferuje 61 pokoi i apartamentów, z Granduke’s Suite będącym perłą w koronie. Wiele apartamentów ma wspaniałe, wyłożone marmurem łazienki, w niektórych można podziwiać XVIII-wieczne freski. W luksusowym Bagni di Pisa goście zregenerują zarówno ciało, jak i umysł, zgodnie z filozofią równowagi, która zakłada, że człowiek jest w zdrowy tylko wtedy, gdy w dobrej kondycji jest jego ciało, dusza i związki z otoczeniem.

Lokalizacja: 10 km od lotniska w Pizie i 70 km od lotniska Peretola we Florencji.

Zakwaterowanie: 61 pokoi i apartamentów: Comfort Room, Superior Room, Deluxe Room, Junior Suite Prestige, Junior Suite Exclusive, Suite Granduscale, Granduke’s Suite.

Restauracje i bary: 4 lokale gastronomiczne: Dei Lorena Restaurant, Kaffehaus, The Byron Court Terrace, Bar Shelley.

Udogodnienia: Organizacja wesel, organizacja wycieczek.

Sport i rekreacja: Centrum fitness; pole golfowe niedaleko hotelu; wycieczki rowerowe; turystyka krajoznawcza; jazda konna.

Spa: Levante Hot Springs w skład którego wchodzi Bioaquam® Thermal Circuit, Mercurio Bath, Minerva Bath, Salidarium. W ofercie spa znajduje się także: Ponente Hot Springs, Cave of Grand Dukes, zewnętrzny basen z wodą ze źródeł termalnych, zabiegi błotem leczniczym, zabiegi upiększające, terapie termalne, porady dietetyczne, fizjoterapia, wellness, medycyna estetyczna, medycyna wschodnia.

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl