+48 22 392 60 19   |   ltm@luxurytravel.pl   |
specjalista turystyki luksusowej

Anantara Vilamoura Algarve Resort

Anantara Vilamoura Algarve Resort

Malownicze wybrzeże regionu Algarve słynie z rajskich plaż, doskonałych pól golfowych oraz wybornej kuchni. Jednym z ciekawszych miasteczek jest tutaj Vilamoura, w której można odwiedzić kasyna i doskonałe restauracje. Znajduje się w nim też luksusowy hotel, który stanowi doskonały punkt do rozpoczęcia zwiedzania południa kraju. Oferuje wypoczynek przy 3 zewnętrznych basenach, z czego po jednym przeznaczono dla dorosłych i dla dzieci. Główny basen jest podgrzewany w zimie. Entuzjaści sportów mogą ćwiczyć na nowoczesnej siłowni lub zagrać w tenisa na korcie z syntetycznej trawy. Z hotelu roztaczają się ponadto piękne widoki na pole golfowe Victoria, na którym co roku organizowany jest turniej Portugal Masters. W pobliżu znajduje się ponadto kilka innych pól. W obiekcie dostępni są specjaliści, którzy chętnie podzielą się wiedzą nt. regionu. Mogą zorganizować wycieczki balonem na nagrzane powietrze, rejsy po wodach wokół słynnych wysp Ria Formosa lub wycieczki do wiekowych winnic. Restauracja jest zorientowana na smakoszy wina i do różnych posiłków oferuje wybór szlachetnego trunku z jednej z najbardziej urozmaiconych list w regionie. Obiekt, jako jeden z nielicznych, szczyci się również bezpłatnym wstępem do klubu plażowego Purobeach. Ekskluzywne pokoje i apartamenty cechuje współczesny styl. Posiadają balkony z doskonałym widokiem na ogrody, baseny lub pole golfowe. Ich pow. waha się od 40 do 250 mkw. Spa jest hotelową perełką, w której można oczyścić umysł i ciało dzięki zabiegom, którym towarzyszyć będzie zapach egzotycznych olejków eterycznych oraz widok zieleni pola golfowego.

Lokalizacja: Vilamoura, Algarve, Portugalia, 30 min jazdy z lotniska w Faro.

Zakwaterowanie: 280 pokoi i ekskluzywnych apartamentów: Deluxe Room, Deluxe Garden View Room, Deluxe Pool View Room, Deluxe Golf View Room, Family Room, Golf Suite, Family Suite, Victoria Suite, Presidential Suite.

Restauracje i bary: 3 restauracje i 3 bary: Emo, Ria, Victoria, Anantara Lounge & Bar, Palms Pool Bar, Cascades Pool Bar.

Udogodnienia: 3 baseny, klub dla dzieci i młodzieży, organizacja wydarzeń, lekcje gotowania, sezonowy klub dla plaży, degustacja wina, Wi-Fi, bezpłatne przejazdy do centrum miasta Vilamoura od 9:00 do 00:00.

Sport i rekreacja: golf, siłownia, tenis, joga.

Spa: Anantara Spa: 7 pomieszczeń zabiegowych, sauna, łaźnia parowa, kryty basen, rytuały spa, terapie azjatyckie i śródziemnomorskie, manikiur, pedikiur, prysznic Vichy.

 

W celu otrzymania bardziej szczegółowych informacji
prosimy o wypełnienie formularza lub kontakt z biurem.
+48 22 392 60 19, ltm@luxurytravel.pl